Filmy coming out, szkoła średnia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje coming out, szkoła średnia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Charlie i Nick, nastoletni chłopcy, odkrywają, że ich przyjaźń może być czymś więcej.
Stany Zjednoczone, rok 1973. Piętnastoletni William Miller jest wielkim fanem rocka i marzy, by zostać dziennikarzem muzycznym. Nie posiada się ze szczęścia, gdy wydawca prestiżowego magazynu "Rolling Stone" zleca mu napisanie reportażu z trasy koncertowej grupy Stillwater. Mimo sprzeciwu matki William postanawia wyruszyć w drogę, a niezwykła wyprawa staje się dla niego prawdziwą szkołą życia.
Mary Griffith to zdewociała chrześcijanka, która wychowuje swe dzieci w konserwatywnych naukach Kościoła Prezbiteriańskiego. Jednak, gdy jej syn Bobby zwierza się swojemu starszemu bratu, że może być gejem, życie całej rodziny drastycznie się zmienia, gdy o tym sekrecie dowiaduje się Mary. Kiedy ojciec oraz rodzeństwo Bobby'ego powoli oswajają się z myślą o jego homoseksualizmie, Mary uważa, że Bóg może wyleczyć go z tej "choroby" i przekonuje nastolatka by modlił się coraz mocniej i oddał się działalności kościelnej. Poszukujący matczynej aprobaty chłopak godzi się na wszystko, jednak brak akceptacji jego osoby ze względu na jego orientację seksualną sprawiają, że jest coraz bardziej przygnębiony i wyalienowany. Obwiniając się za bycie "wyrodnym" synem - popełnia samobójstwo. Śmierć syna staje się dla Mary katalizatorem wielu przemian, a nawet kwestionowania własnej wiary...


W dzieciństwie Teh i Oh-Aew byli najlepszymi przyjaciółmi, dopóki zazdrość między chłopcami nie zmieniła ich we wrogów. Wiele lat później, przygotowując się do egzaminów uniwersyteckich na wydział sztuki, spotykają się na lekcji języka chińskiego. Ich ponowne spotkanie, pierwotnie przesycone wzajemnym żalem i złością, przeradza się w ciągłą tęsknotę i próbę akceptacji własnych uczuć, nie zawsze akceptowanych przez społeczeństwo.
Q jest niezwykle ambitnym uczniem, marzącym o karierze aktorskiej. Na jednym z przesłuchań poznaje X, który już jest niemałą gwiazdą świata filmowego. Q od początku nie pała do niego sympatią. Chcąc zbliżyć się do chłopaka, X proponuje mu zakład. W ciągu dwudziestu jeden dni ma sprawić, że Mook, koleżanka z ich szkoły i aspirująca młoda aktorka, zaprosi Q na wieczór wręczania nagród jako osobę towarzyszącą. Przegrany będzie musiał spełnić życzenie wygranego.
Wyreżyserowana i napisana przez dwudziestoletniego wówczas Asha Christiana komedia o niedopasowanych nastolatkach. Rodney Miller (w tej roli Christian) jest uczniem małomiasteczkowego liceum gdzieś w Teksasie. Chłopak wkrótce skończy szkołę i marzy o wielkiej karierze na Broadwayu. Na przeszkodzie stoją mu brak popularności, własna tożsamość seksualna i poczucie, że nikt tak naprawdę go nie rozumie. Wraz z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki, otyłej Sabriny (znana z bijącego rekordy popularności serialu Glee Ashley Fink), jej kubańskiego chłopaka Rudy’ego oraz nauczyciela angielskiego, który prowadzi warsztaty teatralne (reżyser głośnego Tarnation, Jonathan Caouette), Rodney odnajdzie, polubi i oswoi swoją wewnętrzną, tytułową „grubą dziewczynę”, która drzemie w każdym z nas.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…