Filmy relacja matka-syn, rezydencja

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja matka-syn, rezydencja. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wizjoner kina Tim Burton przedstawia historię Barnabasa Collinsa (Johnny Depp), zuchwałego arystokraty zamienionego w wampira przez porzuconą kochankę Angelique (Eva Green). Po dwóch stuleciach spędzonych w trumnie Barnabas wraca na ziemię i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Film inspirowany jest prawdziwą historią z 1996 roku. John du Pont (Steve Carell), dziedzic fortuny dotknięty schizofrenią, zbudował w swojej posiadłości ośrodek szkoleniowy dla zapaśników. W szkoleniach brał udział zapaśnik David Schultz (Mark Ruffalo) - złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku. David został zamordowany przez du Ponta. Morderca przez 2 dni prowadził negocjacje z policją, która otoczyła budynek. W końcu udało się go zmusić do wyjścia na zewnątrz.

Bodyguard

7,3
W swoim spektakularnym debiucie filmowym Whitney Houston wciela się w postać wielkiej gwiazdy estrady i filmu, Rachel Marron, która jest właśnie u szczytu sławy. Fani chcą ją oglądać. Chcą jej słuchać. Dotykać. Jest wśród nich także jeden, który chce ją zabić. Dlatego Rachel potrzebuje pomocy profesjonalisty - ochroniarza Franka Farmera. Farmer to zawodowiec, który nigdy nie zaniedbuje swoich obowiązków, zawsze nad wszystkim panuje. Nie podoba się to Rachel, która do tej pory sama kontrolowała swoje życie. Oboje chcą być górą. Oboje nie chcą się zakochać.


Opowieść o Charlie, młodej kobiecie przygotowującej się do małżeństwa ze wspaniałym mężczyzną. Wszystko układa się cudownie, dopóki przyszła panna młoda nie spotyka matki swojego ukochanego. Okazuje się, że kobieta ma zadatki na najgorszą teściową na świecie.
Fabuła to historia kariery i tragedii magnata prasowego Charlesa Fostera Kane'a. Pierwowzorem tej postaci był William Randolph Hearst, ale Orson Welles dodał do niej elementy autobiograficzne. Po śmierci Charlesa Fostera Kane'a potężnego magnata prasowego, reporter Jerry Thompson (William Alland) podejmuje próbę wyjaśnienia znaczenia słowa „Różyczka” (ang. „Rosebud”), wypowiedzianego przez Kane'a w chwili śmierci. Dziennikarz, poprzez serię rozmów z ludźmi z otoczenia swojego bohatera, odkrywa powoli, jak skomplikowaną osobowością był ten enigmatyczny i na pozór pozbawiony skrupułów w robieniu kariery człowiek.
Z córką agenta wywiadu III Rzeszy, który odsiaduje wyrok w Stanach Zjednoczonych, kontaktuje się agent amerykański, Devlin. Proponuje jej wyjazd do Rio de Janeiro i przeniknięcie do tamtejszej organizacji zbiegłych z Europy nazistów, a w szczególności - odwiedzenie dawnego przyjaciela ojca: właśnie w jego domu mieści się centrala.
Po samobójstwie kochanka, Larita Filton decyduje się wyjechać z miasta aby zacząć nowe życie.
Fabuła Kotki... przedstawia pogłębiający się kryzys w rodzinie bogatego plantatora bawełny z delty Missisipi. Jego młodszy syn, Brick pogrążony w rozpaczy po samobójstwie swego najlepszego przyjaciela topi smutki w alkoholu, odwracając się od swej pełnej temperamentu żony – Maggie. Starszy syn, Gooper liczy zaś na przejęcie plantacji po śmierci chorego na raka ojca, nieświadomego faktu, że jego dni są policzone. Konflikt kumuluje się, gdy z okazji 65 urodzin Big Daddy’ego do domu zjeżdża cała rodzina.
Dany za sprawą magicznego biletu, przenosi się do nowego filmu swojego ulubionego aktora Jacka Sleytera. Niestety otwarta w ten sposób brama pozwala na ucieczkę z filmowej taśmy psychopatycznemu mordercy. Teraz Jack wraz z Danem muszą go złapać. Tylko, że w rzeczywistym świecie nie wszystko jest tak proste jak w filmie.
Chit jest zdesperowanym gościem. Traci pracę, samochód, ma debet. Wtedy otrzymuje telefon, a rozmówca proponuje mu udział w grze, w której do wygrania jest 100 milionów batów. Jak daleko jest się w stanie posunąć, aby wykonać 13 zadań i wygrać pieniądze?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…